اخبار

خطیب جمعه بجنورد : تحقق شعار سال در گرو حمایت از کارگر و جوان ایرانی

خطیب جمعه بجنورد : تحقق شعار سال در گرو حمایت از کارگر و جوان ایرانی
امام جمعه بجنورد، حمایت از کارگران توانمند و جوانان کارآمد ایرانی را از لازمه های تحقق شعار" حمایت از کالای ایرانی" دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در خطبه های امروز نماز جمعه تحقق شعار سال در گرو حمایت از کارگر و جوان ایرانی بجنورد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری به مناسبت ارتحال آیت الله مهمان نواز نماینده فقید مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: عالم با عمل و مردمی و باصداقت، از صفات حقیقی و قطعی این روحانی بزرگوار بود و ایشان قبل و بعد از انقلاب، همیشه با همه وجود کنار مردم و دولت بودند.
نماینده ولی فقیه در استان با تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب گفت: با وجود استعدادهای فراوان جوانان نخبه و متدین در کشور، مدیران باید برای پیشرفت، از این استعدادهای جوان استفاده کنند.
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با اشاره به هفته گرامیداشت کار و کارگر و حمایت از کالای ایرانی گفت: دشمنان با نقشه های شوم قصد دارند تا ایران را از مسیر رو به پیشرفت به عقب ببرند و کارگران باید با توجه به کیفیت و کمیت کالاها، کشور را از این پیچ تاریخی عبور دهند.

امام جمعه

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید