اخبار

به همت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نخستین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی ، مشاغل خانگی و تولیدات استانی در سال 97 برپا شد

به همت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نخستین  نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی ، مشاغل خانگی و تولیدات استانی  در سال 97 برپا شد
در دومین روز از هفته کار و کارگر، نخستین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی ، مشاغل خانگی و تولیدات استانی در سال 97 توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و با مشارکت استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت ، پارک علم و فناوری ، کمیته امداد امام خمینی ، صندوق کارآفرینی امید ، سازمان جهاد کشاوری ، میراث فرهنگی و معاونت فرهنگی شهرداری آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی ، مشاغل خانگی و تولیدات استانی با حضور مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان، دکترقوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ، دکتر قربانی نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی ، پورعیسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری  و تعدادی از مسئولین استانی و تولید کنندگان استان افتتاح شد.

حسن نوری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: همزمان با هفته گرامیداشت کار و کارگر نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی ، مشاغل خانگی و تولیدات استانی با تعداد 60 غرفه در محل بازار روز امام رضا (ع) شهرستان بجنورد برپا شد .

حسن نوری در آیین افتتاحیه نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی، مشاغل خانگی و تولیدات استان این نمایشگاه را تبلور عینی حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی خواند و به فرهنگ سازی جهت حمایت از کالای داخلی اشاره نمود . و همکاری و مشارکت دستگاههای اجرایی در تدوین برنامه ها و اقدامات فرهنگی را مهم ترین گام در این زمینه دانست .

وی همچنین در ادامه اظهار داشت : با توجه به استقبال تولید کنندگان از برپایی نمایشگاه مذکور ، مقرر شد نمایشگاهی از دستاوردهای جامعه کار و تولید استان بطور فصلی در هر شهرستان برپا شود .

قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح نمایشگاه، ضمن اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری بنام سال حمایت از کالای ایرانی  از این اداره کل جهت برپایی نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی قدردانی نمود و خواستار برپایی چنین نمایشگاههایی در سایر شهرستانها شد .

قوامی در ادامه افزود: حمایت از کالای ایرانی مستلزم توجه به کار شایسته است که در برگیرنده چهار مولفه کار از جمله : برآورد عمودی و افقی حقوق و دستمزد ، حمایت تامین اجتماعی ، تثبیت و حفظ جایگاه و منزلت کارگران  ونیز توجه به صدای کارگر و تولید کنندگان در محیط کار می باشد که توجه به این چهار مولفه در محیط کارگری موجب تجلی کالای با کیفیت در داخل خواهد شد .

 
نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی
نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی

نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی
۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید