اخبار

دیدار مردمی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی با مردم شریف شهرستان راز و جرگلان

دیدار مردمی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی با مردم شریف شهرستان راز و جرگلان
حسن نوری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی به همراه مقام عالی دولت تدبیر و امید در استان مهندس صالحی و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی ، روز جمعه مورخ 25/12/96 به شهرستان مرزی راز و جرگلان سفر نموده و به منظور بررسی و رفع مشکلات ؛ ملاقات مردمی با اهالی این شهرستان داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی : محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی در این دیدارهای مردمی به درخواست حدود 170 مراجعه کننده رسیدگی و دستورات لازم خطاب به مدیران کل دستگاه های اجرایی استان را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.

دراین دیدار که به درخواست‌های مردمی رسیدگی شد. به گفته نوری، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عموم درخواست‌های مراجعه کنندگان، در رابطه با اشتغال، و درخواست وام خود اشتغالی  و تسهیلات مشاغل خانگی بود .

گفتنی است : با حضور استاندار در شهر راز هم چنین عملیات ساختمانی شرکت تعاونی تولیدی پوشاک رازبانان با اشتغالزایی برای یکصد نفر آغاز شد.این شرکت تعاونی از محل تفاهم نامه معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری و صندوق کارآفرینی امید حدود یک میلیارد تومان تسهیلات صفر درصدی دریافت کرده است.
مهندس صالحی استاندار خراسان شمالی در این رابطه نیز مردم را به استفاده از تسهیلات ۴ تا ۶ درصدی تعیین شده در طرح توسعه اشتغال در روستاها و مناطق مرزی فراخواند و از بانک های عامل استان هم خواست روال پرداخت این وام ها را تسهیل و تسریع کنند. وی خاطرنشان کرد: سهمیه راز و جرگلان در طرح اشتغال روستایی ۲۷میلیارد تومان است اما چنان چه جذب کامل آن را شاهد باشیم، از سهمیه کلی استان هم اعتبارات مازاد تخصیص می یابد.

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید