اخبار

جلسه جمع بندی تیم ارزیابی ادواری عملکرد اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد

جلسه جمع بندی  تیم ارزیابی ادواری عملکرد اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد
جلسه جمع بندی تیم ارزیابی ادواری عملکرد اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور دکتر رضا شریعت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت متبوع و تیم ارزیابی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی جلسه جمع بندی بازرسی تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور دکتر رضا شریعت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت متبوع، تیم ارزیابی ، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران و روسای ستادی واجرایی در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، بازرسی ها را کمک به بهبود کیفیت عملکرد، جلب رضایتمندی و خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات احتمالی استان عنوان کرد و گفت: تلاش عموم همکاران ، انجام وظایف محوله سازمانی و خدمت مطلوب به جامعه هدف در همه ابعاد است و ما همواره تلاش کرده ایم تا با احصاء مشکلات ساختاری و نقاط ضعف و قوت،  راهکارهای برون رفت از این مشکلات را شناسایی و همواره خود ارزیابی دستگاه را در سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم.

رضا شریعت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت تعاون ، کار ور رفاه اجتماعی در این جلسه عنوان کرد: ارزیابی عملکرد با دیدگاه فرآیندی و به طور مستمر در دستگاه ها منجر به افزایش بهره وری و اثربخشی و به دنبال آن موجب ارتقا و پاسخگویی ادارات می شود.
وی آسیب شناسی و شناسایی فرصتها، محدویتها و همچنین آگاهی دادن به ادارات استانها در مورد کیفیت عملکرد و مسائل شغلی موجود در آنها را از اهداف بازرسی ادواری دفتر ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  دانست.
مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی اظهار داشت : آسیب شناسی مسائل و مشکلات سازمانی و شناسایی گلوگاه های فساد برای پیشگیری ، شفاف سازی و اگاهی بخشی به مردم می بایست نقطه مشترک همه مسئولان باشد .

در ادامه جلسه کارشناسان تیم ارزیابی عملکرد وزارت متبوع  به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در حوزه های تخصصی تعاون ، روابط کار ، حقوقی ، فرهنگی و اجتماعی و نقاط ضعف و قوت فعالیت های این اداره کل و ادارات شهرستانی که مورد بازرسی و ارزیابی قرار گرفتند پرداخته و راهکارهایی در راستای بهبود انجام فرایند ها ارائه نمودند  .

 

 

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید